Міністр фінансів Японії виглядав п'яним на саміті G7 в Римі, але спростовує це

Міністр фінансів Японії на прес-конференції в Римі він виглядав сонним, позіхав, а язик його явно заплітався. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Міністр фінансів Японії Сиоїті Накагава змушений сьогодні спростовувати звинувачення у тому, що він був п'яний на прес-конференції в Римі після наради країн G7 по проблемах подолання економічної кризи.

На прес-конференції в Римі він виглядав сонним, позіхав, а язик його явно заплітався. В один з моментів міністр навіть закрив очі і упустив голову на груди, а потім став давати плутані відповіді на запитання, поставлене главі центрального Японського банку, що знаходився поряд.

"Я не пив перед цією зустріччю, - сказав Накагава репортерам. - Якщо чесно, то на мене дуже сильно подіяли ліки від простуди". Тим часом, Накагава має в Японії репутацію гуляки і любителя випити.

Сьогодні глава японського Мінфіну відвідав генерального секретаря кабінету Такео Кавамуру і приніс йому вибачення за те, що трапилося. Після цього представник уряду також заявив, що міністр не був п'яний, а просто втомився після довгого перельоту, був застуджений і прийняв ліки, які мали усипляючий ефект.

В той же час видний діяч правлячої Ліберально-демократичної партії екс-прем'єр Іосиро Морі в інтерв'ю однієї з приватних телекомпаній був сьогодні більш різкий. "Цей пан дуже любить випити, - розсерджений сказав він. - Я йому і раніше говорив, що потрібно бути обережнішим". Екс-прем'єр натякнув і на те, що Накагава, можливо, не підходить до відповідальної посади міністра фінансів.

Генеральний секретар опозиційної Демократичної партії Юкіо Хатояма на прес-конференції в Токіо заявив сьогодні про намір жорстко підійти до цієї історії.

"Вибаченнями тут не обійдешся, - сказав він. - Завдано непоправної шкоди національній репутації".


Читайте також:

Лідери Китаю і Японії зійшлися в двобої

Чиновника покарали за відвідування порносайтів

Чоловік голяка плавав навколо палацу імператора в Японії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: