Міністр культури Франції переконує, що знімав для сексу чоловіків свого віку, а не хлопчиків

Французький міністр Фредерік Міттеран спростував звинувачення у педофілії та не збирається йти у відставку.

Міністр культури Франції Фредерік Міттеран, племінник екс-президента країни, заявив, що не збирається йти у відставку та відкинув звинувачення у педофілії.

Раніше політичні опоненти звинуватили його у педофілії, нагадавши про книгу, яку Міттеран написав у 2005 році, та в якій зізнався, що платив за секс із "хлопчиками" в борделях Таїланду.

З цього приводу міністр заявив, що засуджує сексуальний туризм і вважає його ганьбою. За його словами, в педофільских актах він ніколи не брав участі.

62-річний Міттеран, який не приховує гомосексуальної орієнтації, пояснив, що хоча у своїй автобіографії "La mauvaise vie" ("Погане життя") він використовував французьке слово "гарсон" (хлопчик), йдеться не про "маленьких хлопчиків".

За словами урядовців, чоловіки, яких він знімав для сексу, були його ровесниками, або років на п'ять молодшими, але точно не неповнолітніми. Крім того, секс відбувався за обопільної згоди сторін.

Як підкреслив Міттеран, його партнери були у віці близько 40 років. За словами міністра, можливо, його дії можна критикувати з точки зору моралі, але в них точно немає складу злочину. Не дивлячись на вимоги французьких соціалістів піти у відставку, Міттеран заявив, що продовжить виконувати свої обов'язки на посаді міністра.

Міттеран також розповів, що він зустрічався з французьким президентом Ніколя Саркозі, й той висловив йому свою підтримку. У липні Саркозі в одному з інтерв'ю сказав, що книга Міттерана написана сміливо й талановито. Міттеран також напередодні заявив, що не все описане в книзі є автобіографічним, є там і вигадані події.

Нагадаємо, питання про ймовірну причетність Міттерана до педофільських дій поставили його політичні опоненти після того, як Міттеран минулого тижня відкрито висловив жаль із приводу арешту в Швейцарії кінорежисера Романа Поланскі, якого в США звинувачують в сексі з 13-річною дівчинкою в 1977 році.

Пізніше Міттеран зізнався, що був занадто емоційним, коли засуджував арешт Поланскі.

В четвер радикально правий французький "Народний фронт" організував у Парижі мітинг проти Фредеріка Міттерана. Віце-президент партії Марін Ле Пен зажадала відправити Міттерана у відставку за "сексуально ненормативні дії".

Міттеран у своє виправдання попросив не плутати гомосексуалізм із педофілією.

Читайте також:

Міністра культури Франції звинуватили у гомосексуалізмі

Неправильний переклад слів прем'єра Іспанії спровокував у РФ скандал

Неповнолітня модель розповіла про секс-послуги Березовському

Берлусконі: я ніколи не платив за секс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: