Міністр оборони Австралії подав у відставку через 450 доларів

Фітцжібон не вказав у податковій декларації видаток у сумі 450 доларів за оренду номера та дані про подарунки від китайської підприємниці.

Фітцжібон не вказав у податковій декларації видаток у сумі 450 доларів за оренду номера та дані про подарунки від китайської підприємниці.

Міністр оборони Австралії Джоел Фітцжібон подав у відставку після того, як опозиція звинуватили його в тому, що він "забув" внести в податкову декларацію дані про надані йому приватні послуги.

Минулого року медичний страховий фонд NIB заплатив 450 доларів за оренду номера для Фітцжібона в одному з готелів Брісбена.

Цю інформацію не було вказано в декларації. Туди також не потрапили дані про подарунки від китайської підприємниці Хелен Лу. Підприємниця неодноразово оплачувала його перельоти до Пекіна в 2006-2008 роках.

У своєму зверненні до прем'єр-міністра країни Кевіну Радду Фітцжібон заявив, що жертвує міністерським портфелем ради порятунку довіри населення і захисту цілісності уряду.

Глава уряду відзначив, що Фітцжібон повністю поклав на себе відповідальність за досконалі помилки і підкреслив, що міністр "зробив правильний і єдино вірний вибір".

Колеги Фітцжібона вважають, що він чудово справлявся з покладеними на нього обов'язками і був "кращим міністром оборони за останні десятиліття".

Нагадаємо, схожий випадок на днях трапився у Великобританії. Так міністр внутрішніх справ Джекі Сміт була вимушена піти у відставку після того, як британські ЗМІ взнали, що витрати за інтернет, звідки скачали фільми для дорослих, були сплачені з держбюджету.

19 травня через розтрату депутатами бюджетних грошей подав у відставку спікер Палати общин парламенту Великобританії Майкл Мартін.

Раніше через скандал першим подав у відставку молодший міністр юстиції Шахід Малік.

Читайте також:

Тимошенко пообіцяла судити Єханурова за корупцію

Через фінансовий скандал пішов у відставку спікер Британії

Британський міністр іде у відставку через скандал з витратами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: