Міністр оборони Франції звинуватила Росію у перехопленні супутникових сигналів для шпигунства

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Супутник використовували французька та італійська армії.

2017 року російський шпигунський космічний апарат на орбіті перехопив сигнал з військового франко-італійського супутника.

Про це 7 вересня розповіла міністр оборони республіки Флоранс Парлі, передає РБК.

Зазначається, що цей супутник використовували армії Франції та Італії для забезпечення власної безпеки.

За словами Парлі, російський супутник-шпигун "Луч" ( "Олімп") наблизився до космічного апарату Athena-Fidus на висоті 36 тис. км. Те, що відбулося міністр назвала "актом шпигунства" з боку Росії.

"Спроба підслухати сусідів – це не тільки недружній, але і шпигунський акт", - підкреслила вона та додала, Франція перебуває в небезпеці.

Нагадаємо, внутрішні документи Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні, ймовірно, потрапили до російських спецслужб. Про це йдеться в розслідуванні телепрограми FAKT німецького телеканалу ARD, який показали 17 липня. Розслідування показує, що документи могли бути передані російським агентам від співробітника місії ОБСЄ. Також автор скандального розслідування про шпигунство проти ОБСЄ на Донбасі має конкретного підозрюваного.

ВідеоУ РФ звинуватили у шпигунстві фермера, який придбав GPS-маячки для слідкування за худобою

Батька чотирьох дітей, інваліда 3-ї групи затримали спецслужби, коли той забирав на пошті GPS-маячки. Їх він хотів прикріпити до своїх телят, аби не перейматися, що ті загубляться. Утім, його звинуватили у "незаконному обороті спецтехніки, призначеної для негласного отримання інформації." Прокурорам знадобилося багато часу, аби з'ясувати його невинність.

У РФ звинуватили у шпигунстві фермера, який придбав GPS-маячки для слідкування за худобою

Залиште свій коментар

Вибір редакції