Міністр оборони Ірландії подав у відставку, зізнавшись у наклепі

Міністр несправедливо звинуватив члена муніципальної ради Моріса Квінлівана в організації публічного будинку.

Міністр оборони Ірландії Віллі О'Ді (Willie O'Dea), який очолював ірландське оборонне відомство з 2004 року, у четвер, 18 лютого, добровільно пішов у відставку.

На рішення міністра вплинув скандал, що розгорівся після того, як він несправедливо звинуватив члена муніципальної ради Моріса Квінлівана (Maurice Quinlivan) в організації публічного будинку. В 2009 році в бесіді з таким собі журналістом О'Ді зробив наступне необережне зауваження: "Я б хотів запитати у містера Квінлівана, бордель все ще закритий?".

Заява О'Ді, не підкріплена жодними фактами, викликала жорстку критику на адресу міністра. Згодом сам О'Ді неодноразово заявляв, що не звинувачував Квінлівана у незаконній діяльності і під присягою відрікся від своїх слів. Пізніше однак ЗМІ знайшли доказ звинувачень О'Ді на адресу політика, надавши на суд громадськості аудіозапис його розмови з журналістом.

О'Ді, однак, наполягав, що інформацію про те, що Квінліван був залучений в роботу борделя, йому надав якийсь офіцер поліції. Пізніше міністр визнав свою помилку і вибачився за свій вчинок. За його словами, він просто забув про свої слова, а коли згадав, то зрозумів, що був неправий. Він також заплатив ображеному Квінлівану "пристойну" компенсацію, розмір якої не розкривається.

Коментуючи своє рішення піти у відставку О'Ді заявив, що скандал привернув до себе занадто багато уваги і міг негативно відбитися на роботі підконтрольного йому відомства. У зв'язку з цим він і вирішив звільнити міністерське крісло.

Читайте також:

Сотні учнів німецької елітної гімназії стали жертвами єзуїтів-педофілів

ЦРУ розсекретила історію найбільшого скандалу "холодної війни"

Режисера Кевіна Сміта вигнали з літака через його вагу

Дипломати Туреччини і США побилися через Клінтон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: