Міністр оборони Латвії не зрозумів, чому Лужков потрапив до "чорного списку"

Раніше глава оборонного відомства заявив журналістам, що не бачить причин для відмови Лужкову в дозволі на проживання в Латвії.

 Міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс заявив, що не розуміє, на чому було засноване рішення глави МВС Лінди Мурніеце про включення екс-мера Москви Юрія Лужкова в чорний список не в'їзних в країну осіб.

Як відомо, МВС Латвії в понеділок, 17 січня, включило екс-мера Москви Юрія Лужкова в чорний список не в'їзних в країну осіб.

"Я з нею (Мурніеце) ще не говорив. Не розумію, на чому було засноване це рішення. Може бути у неї більше інформації. Я лише хочу, щоб все було по закону. Щоб закон був єдиний для всіх", - сказав Пабрікс.

Раніше глава оборонного відомства заявив журналістам, що не бачить причин для відмови Лужкову в дозволі на проживання в Латвії.

Як відомо, про намір Лужкова отримати посвідку на проживання повідомили 16 січня латвійські ЗМІ. При цьому наголошувалося, що заява була подана ще в кінці минулого року в посольство Латвії в РФ.

Між тим, сам Лужков заявив, що не має наміру залишати Росію, незважаючи на те, що подавав запит на посвідку на проживання в Латвії. За словами колишнього градоначальника російської столиці, громадянство іншої країни потрібно йому, щоб знайти свободу пересування.

Читайте також:

МВС Латвії: Лужков не гідний посвідки на проживання

Юрій Лужков назвав путінську партію "служницею"

Новим мером Москви обрано "справжнього сибіряка" Сергія Собяніна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: