Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міністр оборони Молдови прагне виведення російської армії та військової техніки з країни

Уряд Молдови звернулося до ООН з проханням включити до порядку денного Генасамблеї питання про повне виведення російських військ з Придністров’я.

Міністр оборони Молдови Еуджен Стурза вважає, що про нейтралітет країни не можна говорити, поки на її території перебувають російські війська.

Про це він заявив в інтерв'ю радіостанції "Вільна Європа", - пише Укрінформ. 

«Ми продовжуємо наполягати на виведенні російської армії та військової техніки з території нашої країни», - заявив міністр.

Також Молдова продовжить процес модернізації Національної армії та зміцнення обороноздатності держави. Процес модернізації армії, включаючи її участь у міжнародних військових навчаннях, буде здійснюватися як за рахунок внутрішніх ресурсів, так і за рахунок допомоги, що надається міжнародними партнерами – ЄС, США і НАТО.

Нагадаємо, що на території Придністровського регіону Молдови розташована Оперативна група російських військ (близько 1400 військовослужбовців), а на військових складах села Колбасна Рибницького району зберігається понад 20 тисяч тонн боєприпасів.

ВідеоП’ятеро дипломатів РФ у Молдові вербували бойовиків на Донбас

Раніше уряд Молдови звернулося до ООН з проханням включити до порядку денного Генасамблеї питання про повне виведення російських військ з Придністров'я. Але ООН відклала розгляд питання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції