Міністр оборони Росії матюками наказав знести церкву

Російських десантників обурила поведінка міністра оборони. Вони звернулися до Мєдвєдєва: "Залишаємо за собою право на проведення акцій на захист честі та гідності".

Глава Міноборони Росії Анатолій Сердюков "у нецензурній формі" віддав розпорядження зруйнувати розташовану на території навчального центру Рязанського вищого командного училища ПДВ церкву Іллі-пророка.

Обурені поведінкою глави військового відомства представники Спілки десантників Росії підготували звернення до президента Дмитра Мєдвєдєва і патріарха Кирила з проханням заступитися за командира училища полковника Андрія Красова.

За словами генерал-майора ПДВ Олександра Солуянова, віце-президента Асоціації Героїв Росії, Сердюков 30 вересня несподівано відвідав навчальний центр "Сільце" Рязанського вищого командного училища ПДВ.

"Міністр прилетів на вертольоті, при цьому він був без командувача ПДВ. Вийшовши з вертольота, міністр заходився нецензурно ображати начальника центру, Героя Росії полковника Андрія Красова. Невдоволення міністра викликав дерев'яний храм Іллі-пророка, розташований на території навчального центру, пан Сердюков зажадав його знести", - розповів Солуянов.

За його словами, полковник Красов спробував пояснити міністрові, що храм побудований на гроші спонсорів, ветеранів ПДВ і Рязанської єпархії. Пояснюючи, чому на території центру з'явилася церква, пане Красов сказав, що "з 2011 року тут вчитимуть майбутніх армійських капеланів, 90% з яких є православні священики".

Однак Сердюкова пояснення не задовольнило. За словами Солуянова, міністр відповів пану Красова нецензурною фразою, а на закінчення сказав: "Грошей на цей центр ПДВ не давати! Це училище взагалі треба скоротити. Полковника цього нахабного зняти".

15 жовтня Спілка десантників Росії (об'єднує 135 громадських організацій і займається підготовкою до військової служби в 64 регіонах РФ) на засіданні центральної ради вирішив з приводу інциденту звернутися до президента Дмитра Мєдвєдєва, патріарху Кирилу і громадянам Росії.

"Анатолій Сердюков нецензурною лайкою образив полковника Андрія Красова, принижуючи при підлеглих його професійну та особисту гідність. Ображені й релігійні почуття десантників, які на власні кошти побудували храм. І це вже четвертий військовий храм, який Анатолій Сердюков наказує знести", - йдеться у зверненні, підписаному головою Спілки десантників Росії генерал-полковником Владиславом Ачаловим .

"Це образа всіх захисників нашої Батьківщини. Залишаємо за собою право на проведення акцій на захист честі та гідності військовослужбовців", - резюмували російські десантники.

У той же день, за словами джерела у військовому відомстві, відбулася зустріч керівництва Спілки десантників із заступником міністра оборони, статс-секретарем Миколою Панковим, на якій було вирішено 18 жовтня провести в Міноборони "нараду за участю зацікавлених осіб" для вирішення конфлікту. До оголошення підсумків цієї зустрічі конфліктуючі сторони відмовилися від коментарів.

Читайте також:

Патріарх Кирило відправить священиків у армію

На авіабазі в Росії солдати влаштували "ісламський бунт"

Росія модернізує армію, готуючись до контрудару по Грузії

Російські солдати більше не чиститимуть картоплю в армії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: