Міністр оборони США скоротить вище військове керівництво

Голова міноборони США Роберт Гейтс оголосив про масштабні скорочення серед вищого військового керівництва задля економії.

Міністр оборони США Роберт Гейтс виступив з пропозицією скоротити чисельність вищого військового керівництва країни з метою економії бюджетних коштів.

Пентагон позбавиться міжвидового командування Збройних сил США - одного з десяти Об'єднаних командувань Збройних сил, що відноситься до функціональних командувань. Штаб-квартира відомства знаходиться в Норфолку в штаті Вірджинія.

Його штат складається з 6300 людей, а на підтримку цього відомства щорічно йде майже 704 мільйони доларів. Чутки про плани Пентагону ліквідувати міжвидові командування з'являлися в ЗМІ протягом місяців, а за кілька годин до прес-конференції 9 серпня стало відомо, що Роберт Гейтс оголосить про це рішення.

Крім того, Пентагон уріже на 10 відсотків видатки на послуги підрядників. Щоб заморозити зростання частки найманців від комерційних компаній в збройних силах, Пентагон не буде автоматично підбирати заміну тим підрядникам, відносини з якими припиняються.

Раніше було оголошено про намір заощадити на військових витратах 100 мільярдів доларів за 5 років.

А наприкінці липня Міністерство оборони США не змогло відзвітувати про 96% коштів, виділених на відновлення Іраку, а це 8,7 мільярдів доларів. Всі ці гроші мали бути спрямованими на різні проекти з відновлення нормального життя в Іраку.

Зі свого боку, в Міноборони заперечили, що заява аудиторів не обов'язково означає, що гроші пропали. Можливо, за словами представників Пентагону, бухгалтерські документи були передчасно здані в архів.

Читайте також:

На Алясці почалися перші спільні навчання ВПС США і Росії

США планують створити у Киргизії ще одну військову базу

США підготувалися до можливого порушення Росією договору про озброєння

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: