Міністр оборони України часів Януковича подав до суду на російський телеканал

Павло Лебедєв вимагає виплатити йому 2,5 млн рублів моральної компенсації.

Екс-міністр оборони часів Януковича Павло Лебедєв подав позов до суду проти Всеросійської державної телевізійної і радіомовної компанії (ВГТРК).

Приводом для позову послужив показаний в ефірі сюжет під назвою "Севастопольці проти котеджу на березі моря", повідомляє ТАСС.

У цьому сюжеті розповідається про забудову частини кримського берега фірмою, підконтрольною Лебедєву. Через будівництво місцевим жителям був перекритий доступ до пляжу, що викликало у них обурення.

Екс-міністр оборони в своєму позові вимагає визнати дані відомості недійсними і спростувати їх. Крім того, він хоче стягнути з ВГТРК 2,5 млн рублів в якості моральної компенсації.

Перше засідання Савеловського суду Москви відбудеться 2 лютого.

Це не перший випадок, коли Павло Лебедєв судиться з журналістами. У 2013 році він намагався стягнути 10 тисяч доларів з журналістки інформаційного агентства "Новий регіон", яка написала, що під час виборів у Верховну Раду Лебедєв присвоїв собі славу придбання обладнання для лікарні. За словами видання, рентген-апарат був куплений на кошти державного бюджету внаслідок тендеру у 2012 році.

Павло Лебедєв був міністром оборони України з грудня 2012 року по 27 лютого 2014 року. Після втечі Януковича він поїхав до Криму, не чекаючи, коли оголосять про його відставку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: