Міністр праці Франції отримав листа із кулею і погрозами

Міністр праці Франції, який замішаний у скандалі з фінансуванням передвиборної кампанії Ніколя Саркозі власницею "Л'Ореаль", отримав листа з погрозами.

Міністр праці Франції Ерік Верт отримав листа з погрозами і вкладеною в нього кулею. Про це повідомила жандармерія міста Шантійі, мером якого також є Верт. Куля належить до зброї малого калібру, судячи з усього карабіну.

Ерік Верт в даний час є однією з центральних фігур по здійсненню в країні пенсійної реформи, вкрай непопулярної у населення, так як відповідно до неї збільшується вік виходу на пенсію, розміри пенсійних відрахувань і трудовий стаж. Також ліквідується пільговий режим виходу на пенсію для ряду категорій працівників.

Разом з тим, Ерік Верт замішаний у галасливий політико-фінансовий скандал, так звану справу "Верт-Беттанкур". Ліві сили і близькі до них ЗМІ висувають проти нього звинувачення в тому, що він нелегально, порушуючи існуючі закони, отримував від Ліліан Беттанкур, що володіє корпорацією "Л'Ореаль", великі грошові кошти на фінансування передвиборної кампанії нинішнього президента Ніколя Саркозі. Верт в цей період був скарбником партії Союз у підтримку народного руху.

Представники лівих партій також вважають, що Верт, перебуваючи протягом кількох років на посаді міністра бюджету, використовував своє службове становище в інтересах Ліліан Беттанкур, у фінансову службу якої він також влаштував власну дружину.

Нагородження орденом Почесного легіону головного керуючого Беттанкур - Патріса де Местра відбулося листом, надісланим Вертом президентові країни.

Офіційно французька юстиція будь-яких звинувачень проти Верта не висуває. Скандал набув загальнонаціональних масштабів - йому протягом кількох місяців присвячені тисячі публікацій і репортажів ЗМІ.

Читайте також:

Французька поліція обшукала штаб партії Саркозі

Прем'єр-міністру Японії надіслали листа з кулею

Ніколя Саркозі знову отримав лист з погрозами і кулею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: