Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мінську пояснили свою "нейтральність" у вирішенні окупації Криму

Володимир Макей не заперечив, що Крим - це Україна.

Білорусь не визнає окупацію Криму правомірною, але намагається дотримуватися нейтральної позиції стосовно як до України, так і Росії.

Про це в інтерв`ю ТУТ.BY розповів міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей.

Чиновник зазначив, що у них з Росією немає суперечок щодо такої позиції, адже Білорусь робить кроки спрямовані лише на подолання конфронтації.

"Якщо нам було запропоновано зіграти таку роль (майданчика для перемовин), то ми повинні дотримуватися нейтральної позиції стосовно всіх учасників. Ми бачимо своє завдання в тому, щоб створювати умови для більшого розуміння між Росією і Україною, а не для більшого поділу", - сказав міністр.

Нагадаємо, що Росія продовжує видобуток газу на Одеському родовищі, що розташоване в Чорному морі ближче до Одеської області, ніж до анексованого Криму. Щодо права на це родовище Україна ще два роки тому подала позов до Постійного третейського суду в Гаазі. Проте рішення слід чекати не раніше 2020-го.

 

ВідеоКримські активісти створили інсталяцію під російським посольством у Києві

Сьогодні - у Всесвітній день жертв насильницького зникнення - кримські активісти вирішили нагадати дипломатам про безчинства, які країн-агресор влаштовує в окупованому Криму. На сьогодні зниклими безвісти в окупованому Криму вважають 15 людей. 

Кримські активісти створили інсталяцію під російським посольством у Києві

Залиште свій коментар

Вибір редакції