Міністри G7 закликали Україну провести чесні вибори і продовжити реформи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дипломати відзначили низку успіхів держави та підказали пріоритетні напрямки роботи.

Україна досягла низки успіхів у справі впровадження реформ і має залишитися на обраному шляху. Так вважають міністри закордонних справ країн "Великої сімки", повідомляє УНІАН.

"Ми підтверджуємо нашу підтримку реформам в Україні і з задоволенням відзначаємо кроки, зроблені на даний момент, особливо в таких сферах, як децентралізація і економічне зростання. Ми закликаємо уряд України досягти подальшого чіткого прогресу на шляху реформ, які вона почала і яких вимагає її народ", - наголошується в підсумковому комюніке засідання глав дипломатичних відомств G7.

ВідеоПосли країн G7 надіслали лист-попередження Порошенку: боротьба з корупцією опинилася під загрозою

Міністри з США, Великої Британії, Канади, Франції, Італії, Німеччини і Японії привітали ініціативу щодо проведення в Торонто міжнародної конференції з українських реформ, котра запланована на 2-4 липня поточного року. Крім того, глави МЗС висловили цілковиту довіру до роботи послів G7 в рамках "Групи підтримки України". "Ми повністю схвалюємо ключові пріоритети на 2019 рік, підготовлені цією групою, в тому числі зі зміцнення потенціалу та довіри до національних антикорупційних установам, щодо реформи Генеральної прокуратури, реалізації закону про національну безпеку і закону про приватизацію, щодо посилення незалежності Центральної виборчої комісії, а також щодо реформи системи охорони здоров'я і енергетичного сектора", - зауважили представники провідних держав та закликали українську владу до виконання зобов'язань у боротьбі з корупцією та забезпечення вільних і прозорих виборів.

Як уже повідомлялося, міністри "Великої сімки" зазначили, що санкції супроти Росії будуть не лише збережені, але можуть розширитися.

Залиште свій коментар

Вибір редакції