Міністри оборони США і Британії поставили провокації РФ в один ряд із ядерною загрозою КНДР

Наш світ стає більш темним - заявив британський міністр.

Провокаційна поведінка РФ, в тому числі її збройна агресія в Східній Європі, а також кібероперації проти демократичних процесів на Заході є однією з головних сучасних небезпек поряд з ядерною загрозою КНДР та ісламістським екстремізмом.

ВідеоУ США впевнені, що хакери РФ зламали сервер інформаційного агентства Катару

 

Про це заявив під час зустріч з главою Пентагону Джеймсом Меттісом в столиці США міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон, - пише Укрінформ.

"Наш світ стає більш темним: Зростає небезпека з боку Північної Кореї… Ісламістський терор (поширюється – ред.) як у регіоні, так і за кордоном, що ми бачили в нашій власній країні; і російська агресія у Східній Європі та нарощування кібервійни", - перелічив британський міністр актуальні загрози.

Тому він наголосив на необхідності зміцнення євроатлантичної безпеки, "а не просто збільшити витрати". За його словами, НАТО повинна стати більш гнучкою для відповіді на виклики безпеці по всіх напрямах. За словами Феллона, існує необхідність поглиблення двосторонніх оборонних зв'язків США і Великої Британії.

Нагадаємо, що інформаційна сфера для Москви є визначальною у сучасному військовому конфлікті, стратегічно-вирішальною і критично-важливою для контролю над населенням Росії й впливу на держави-противники.

Залиште свій коментар