Міноборони РФ не відмовиться від ракети "Булава"

У Росії переконані, що незважаючи на всі труднощі, ракета полетить.

Міністерство оборони Росії не має наміру відмовлятися від міжконтинентальної балістичної ракети морського базування "Булава".

Про це заявив міністр оборони Росії Анатолій Сердюков.

"Ми точно не відмовимося від "Булави". Я думаю, що, незважаючи на всі труднощі, ракета полетить", - сказав Сердюков. За його словами, причин невдалих запусків багато. Одна з них - спроба замінити матеріали. "Хтось намагається замінити матеріали іншими, це теж тягне масу наслідків. Загалом, там цілий клубок проблем і, на жаль, вирішуються вони не так швидко, як нам хотілося б", - зазначив міністр.

Він також підкреслив, що ще одна причина невдалих пусків - неготовність виробничої бази все робити точно.

Напередодні, 21 грудня, головком ВМФ Росії Володимир Висоцький заявив, що випробування "Булави" продовжаться тільки після з'ясування всіх причин попередніх невдалих стартів.

Міжконтинентальна балістична ракета морського базування Р30 3М30 "Булава-30" (для використання в міжнародних договорах - РСМ-56, за класифікацією НАТО - SS-NX-30) - новітня російська триступінчата твердопаливна ракета, призначена для розміщення на підводних човнах нового покоління проекту 955 (клас Борей).

Останній пуск "Булави" стратегічним атомним підводним човном Дмитро Донський було зроблено 9 грудня, і він виявився невдалим. Перші два ступені ракети відпрацювали в штатному режимі, однак на наступному, третьому етапі в траєкторії відбувся технічний збій. За даними контролю, зафіксовано нестійку роботу двигуна третього ступеня. До цього було проведено 11 випробувальних пусків Булави, тільки п'ять з них визнано успішними.

Раніше російські ЗМІ з посиланням на джерело в Міноборони РФ повідомили, що наступні випробування ракетного комплексу можуть відбутися вже у січні 2010 року.

Читайте також:

Росія створить заміну "Сатани"

Наступні випробування ракети "Булава" відбудуться у січні 2010 року

Випробування ракети "Булава" знову провалилися

США допоможуть Україні утилізувати ракети

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: