Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міноборони РФ не зрозуміло реакцію США на політ Су-24 над американським есмінцем

За словами представника Міноборони, Су-24 не порушували правила взаємодії бойових літаків та кораблів в нейтральних водах та в міжнародному повітряному просторі.

Міністерство оборони РФ відкинули звинувачення Білого дому в порушеннях правил взаємодії бойових літаків та кораблів в нейтральних водах та в міжнародному повітряному просторі. Представник Міноборони Ігор Конашенков заявив, що американський есмінець "Дональд Кук" був у 70 км від російської військово-морської бази Росії, де екіпажі літаків Су-24 проводили навчання, передає ТАСС.

"Тринадцятого квітня екіпажі літаків Су-24 ВКС Росії виконували планові навчально-тренувальні польоти над нейтральними водами Балтійського моря. Маршрут польоту російських літаків проходив через район, де перебуває есмінець ВМС США USS "Дональд Кук", приблизно за 70 км від російської військово-морської бази" , - сказав Конашенков.

"Виявивши корабель у зоні візуальної видимості, російські льотчики здійснили відворот від нього з дотриманням всіх заходів безпеки", - додав він.

За словами Конашенкова, російські ВКС літають відповідності до міжнародних правил користування повітряним простором над нейтральними водами. Крім того, він додав, що російському відомству не була зрозумілою реакція їхніх американських колег.

"Перебуваючи в оперативній близькості від російської військово-морської бази Балтійського флоту, принцип свободи судноплавства есмінця ВМС США зовсім не скасовує принцип свободи повітроплавання російських повітряних суден", - зазначив Конашенков.

Нагадаємо, 13 квітня Збройні сили США опублікували відео польоту російських військових літаків Су-24 і вертольота над американським есмінцем "Дональд Кук" в Балтійському морі. Літаки не були озброєні ракетами, однак їхні маневри представники США назвали "небезпечними і потенційно провокаційними".

Залиште свій коментар

Вибір редакції