Міноборони РФ оконфузилося з доказами співпраці США з "Ісламською державою", зробивши скріншоти з гри

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також Conflict Intelligence Team з'ясувала, що інші фотографії були взяті з відео дій ВПС Іраку під Фаллуджі 2016 року. 

Міністерство оборони Росії оконфузилося, опублікувавши скріншоти із мобільної гри як «незаперечне підтвердження» співпраці США із бойовиками «Ісламської держави».

Першим на такий «доказ» звернув увагу користувач Еліот Хіггінгс і група розслідувачів Conflict Intelligence Team.

Зокрема, російське відомство 14 листопада опублікувало в соцмережах фотографії, які, як зазначалося, демонструють забезпечення США прикриття боєздатних загонів бойовиків «ІДІЛ» «для використання їх в просуванні американських інтересів на Близькому Сході».

Згідно з підписом до фотографій, на них зображена автомобільна колона бойовиків, які виходять з Абу-Кемаль в сторону сирійсько-іракського кордону. Повідомлялося, що світлини начебто зроблені 9 листопада 2017 року.

Хіггінгс звернув увагу, що одна з опублікованих Міноборони фотографій є скріншотом з мобільної гри «AC-130 Gunship Simulator: Special Ops Squadron».

Також Conflict Intelligence Team з'ясувала, що інші фотографії були взяті з відео дій ВПС Іраку під Фаллуджі 2016 року. 

Нагадаємо, раніше РФ представила Організації з заборони хімічної зброї низку доказів, що свідчать про постановочний характер хіматаки у сирійській провінції Ідліб. Москва знайшла низку нібито нестиковок між роликами, які розповсюджувалися на YouTube, і оперативними фотографіями з місця інциденту. Наприклад, одним із симптомів ураження зарином є звужені зіниці. Але, мовляв, на знімках видно, що у дітей зіниці розширені.

Залиште свій коментар

Вибір редакції