Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міноборони РФ підтвердило смерть 21 військового в Сирії і розповіло подробиці обстрілів

У відомстві зазначили, що двоє медичних працівників отримали важкі поранення. Постраждали і місцеві жителі, які прибули на прийом до лікарів.

У Міністерстві оборони Росії офіційно підтвердили смерть 21 військовослужбовця в Сирії. Ним стала медик, яка, сьогодні, 5 грудня, загинула внаслідок артилерійського обстрілу опозиції мобільного госпіталю Міноборони в Алеппо.

Ще двоє медпрацівників отримали важкі поранення, повідомив офіційний представник Міноборони Росії генерал-майор Ігор Конашенков, передає Інтерфакс.

"В результаті прямого попадання міни в приймальне відділення госпіталю одна російська військовослужбовець-медик загинула. Двоє медичних працівників отримали важкі поранення. Постраждали і місцеві жителі, які прибули на прийом до лікарів", – повідомив Конашенков.

Конашенков також уточнив, що мобільний госпіталь Міноборони в Алеппо піддався артилерійському обстрілу в понеділок з 12:21 до 12:30. В цей же час йшов прийом місцевих жителів.

Як уточнили в Міноборони, для допомоги місцевим жителям з визволених районів східної частини міста були розгорнуті приймальне відділення з амбулаторією, спеціальне дитяче терапевтичне відділення, хірургічне відділення, анестезіології і реанімації, рентгенівський кабінет, відділення лабораторної діагностики та спеціалізованої медичної допомоги. Повідомлялося також, що у складі медичних бригад включені лікарі педіатри та акушери.

Нагадаємо, за останні дні сирійська армія значно просунулася у своєму наступі на східну частину Алеппо.

Сили, лояльні Башару Асаду, взяли під свій контроль околиці Алеппо – Джабал-Бадро і Баадин. Обидві розташовані поруч з районом Масакен-Хакано, що війська Асада захопили 26 листопада.

28 листопада армія Асада захопила ключовий квартал Алеппо аль-Сахура, розділивши східну частину міста навпіл. Також повстанці втратили контроль над північно-східною частиною Алеппо.

У Пентагоні заявили, що взяття сирійськими військами Алеппо не допоможе встановленню миру в цій країні і боротьбі з терористичним угрупуванням "Ісламську державу".

Залиште свій коментар

Вибір редакції