Міноборони РФ показало відео з тренувань винищувачів перед парадом до 9 травня

Сьогодні, 7 травня, у Москві відбулася генеральна репетиція до параду, на якому росіяни хизувалися технікою і маршируванням.

Міноборони Росії оприлюднило кадри з тренувань повітряної частини параду до 9 травня у  Москві.

Як повідомляє ТАСС, в авіаційній частині параду задіяні 72 літака та гелікоптера, які в єдиному строю пролітають над Червоною площею.

Першим вилетів військово-транспортний вертоліт Мі-26 у супроводі четвірки Мі-8. За ним слідують Мі-28Н, Мі-35, Ка-52.

Також цьогоріч на параді представлять нову побудову ударної групи з п'яти літаків дальньої авіації. Групу з чотирьох дальніх бомбардувальників Ту-22М3 очолить стратегічний ракетоносець Ту-160 "Білий лебідь".

Також на репетиції можна було побачити стратегічні бомбардувальники Ту-95МС, літаки заправники Іл-78, військово-транспортні літаки Ан-124 і Іл-76МД, винищувачі Су-35С, Су ЗОсм, Су-27, МіГ-29, МіГ- 31БМ, фронтові бомбардувальники Су-34, Су-24М, штурмовики Су-25, навчально-бойові літаки Як-130.

Нагадаємо, сьогодні в неділю, 7 травня, у Москві відбулася генеральна репетиція параду до 9 травня. Для цього у центрі столиці Росії перекрито рух на більш ніж 35 вулицях, в тому числі на Тверській, Новому Арбаті і Великій Садовій.

Відзначимо, що у Москві 9 травня о 10:00 розпочнеться парад, який в Росії приурочують до 72-ї річниці перемоги у німецько-радянській війні, яку в радянській історіографії називають Великою Вітчизняною.

Фотогалерея Хизування винищувачами і маршируванням: генеральна репетиція параду у Москві до 9 травня у фото (28 фото)

Залиште свій коментар