Міноборони Росії кинуло в лісі без охорони 200 танків Т-72

Мешканці Свердловської області Росії виявили в лісі кількасот присипаних снігом танків - охорони немає, люки бойових машин відкриті.

У Свердловській області Росії місцеві мешканці виявили приблизно 200 танків Т-72, які міністерство оборони залишило у лісі без охорони.

Знахідка була зроблена в декількох кілометрах від станції Єланської, де розквартирована військова частина біля села Калінінське.

Люки бойових машин відкриті, і забратися всередину може будь-хто. "Ми спочатку здивувалися, звичайно, що в лісі стоять танки, але подумали, їх переганяють на які-небудь навчання. Але потім дивимося: все снігом засипано, жодних слідів. Явно тут давно ніхто не з'являвся. І, головне, жодної охорони! Ми були шоковані. Це ж - сідай, заводь і виїжджай – ніхто і не помітить!", - розповів один з місцевих селян.

Мешканці розташованих неподалік селищ розповіли, що танки стоять в лісі з листопада минулого року. Їх протягом тижня привозили на потягу, потім вивантажили і так і залишили в лісі.

"Поки вивантажували цю махину, всі дороги нам перепсували, зараз ні пройти ні проїхати. Коли танки заїжджали в ліс, через кіптяву нічим було дихати. Під час розвантаження стався нещасний випадок: танком задавило прапорщика! Його поховали тут же, на кладовищі", - пригадала мешканка Калінінського Ніна Єлізарова.

Утім, військові заявили, що техніка стоїть в лісі з середини січня і ніхто її напризволяще не кинув – танки передислокуватимуться на нову базу.

"Покинутими вони не є. Відбулася планова передислокація бойової техніки з іншого гарнізону. До середини березня вони своїм ходом будуть переміщені на базу зберігання. Більш я нічого сказати не можу, оскільки інформація про бойові машини потрапляє під закон про державну таємницю", - прокоментував співробітник прес-служби Приволзько-Уральського військового округу Дмитро Бурдаков.

Читайте також:

Росія вивезе на Красну площу макети новітніх ядерних ракет

Корейський танкіст заснув по дорозі з навчань

Російський "винищувач з людським інтелектом" здійснив другий політ

Міноборони Росії оголосило розпродаж військової техніки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: