Міноборони Росії закупило рекордну партію винищувачів

На авіасалоні МАКС-2009 відбулася найбільша за останні два десятиліття операція з закупівлі бойових літаків. Міноборони РФ купило 60 нових Су.

В рамках авіаційно-космічного салону МАКС-2009, що відкрився 18 серпня в підмосковному Жуковському, відбулася найбільша в Росії за останні десятиліття операція із закупівлі бойових літаків.

Згідно підписаним Міноборони Росії і компанією "Сухий" трьом державним контрактам, авіабудівний холдинг поставить ВПС більше 60 новітніх бойових літаків.

Свої підписи під документами у присутності прем'єр-міністра Володимира Путіна поставили начальник озброєння Збройних сил РФ, заступник міністра оборони Володимир Поповкін і генеральний директор компанії "Сухий" Михайло Погосян.

Домовленість передбачає постачання 48 новітніх багатофункціональних винищувачів Су-35C з 2010 по 2015 рік включно, дванадцяти Су-27СМ з 2009 по 2011 рік, а також чотирьох Су-30М2 до кінця 2011 року.

За словами Погосяна, постачання нових винищувачів дозволить не лише укріпити оборонний потенціал країни і здійснити переозброєння бойової авіації, але й плавно перейти до використання принципово нових технологій винищувачів наступного покоління. "Компанія готова повністю і в обумовлені строки виконати підписані контракти", - підкреслив керівник компанії "Сухий".

Вартість одного Су-35 складає більше 40 мільйонів доларів, а Су-27 і Су-30 - більше 30 мільйонів. З врахуванням додаткового устаткування і озброєння загальна вартість контракту складає близько трьох мільярдів доларів.

Нагадаємо, напередодні відкриття авіасалона, під час генеральної репетиції, відбулася катастрофа: в повітрі зіткнулися два літаки Су-27 з авіагрупи "Русские витязи". В результаті катастрофи загинув начальник 237-го гвардійського центру показу авіаційної техніки ВВС Росії полковник Ігор Ткаченко.

"Русские витязи" після загибелі командира групи в шоу приймати участі не будуть.

Читайте також:

У підмосковному Жуковському відкрився авіасалон МАКС-2009

Загиблий командир "Російських витязів" перед авіакатастрофою написав рапорт на звільнення

У зіткненні Су-27 у Підмосков'ї загинув пілот

В небі над Підмосков'ям зіткнулися два винищувачі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: