Міноборони США: бен Ладен помер ще в 2001 році

Представник Міноборони США заявив, що бен Ладен помер ще в 2001 році від загострення синдрому Марфана, а сам теракт 9/11 був лише постановочною операцією спецслужб США.

На тлі загальної ейфорії з приводу ліквідації Усами бен Ладена один з найавторитетніших урядових інсайдерів у США зробив сенсаційну заяву, яка свідчить про загибель бен Ладена ще у 2001 році.

Доктор Стів Печеник, який займав впливові посади при трьох президентах США і зараз працює в Міністерстві оборони США, повідомив на шоу Алекса Джонса, що Усама бен Ладен помер ще в 2001 році, а 9/11 була постановчою операцією спецслужб США.

 США ЛІКВІДУВАЛИ БЕН ЛАДЕНА (ВІДЕО)

Печеник за родом служби займався розвитком основних положень психологічної війни, боротьби з тероризмом, стратегії і тактики міжкультурних переговорів для Державного Департаменту США, військових і розвідувальних співтовариств, а також інших урядових установ США. Біографія Печеника свідчить про те, що він упродовж останніх трьох з гаком десятиліть був вхожим в розвідувальні кола.

Печеник також служив в якості керівника відділу планування у державних секретарів Генрі Кіссінджера, Сайруса Венса, Джорджа Шульца і Джеймса Бейкера і працював на Джорджа Буша у його виборчій кампанії проти Альберта Гора.

Про смерть бен Ладена Печеник розповів на шоу Алекса Джонса ще в квітні 2002 року, тоді він також оголосив, що уряд чекає найбільш політично доцільного моменту, щоб представити його труп.

Фото з місця ліквідації терориста №1 ви можете переглянути тут. УВАГА! Фотознімки містять криваві сцени.

До речі, на початку 80-х Печеник неодноразово зустрічався з бен Ладеном "по роботі" - під час таємної війни проти СРСР в Афганістані, і знав, що бен Ладена лікували лікарі з ЦРУ, і що він був у реєстрі розвідки США. Печеник впевнено заявляє, що уряд США знав, що бен Ладен мертвий ще до того, як американці вторглися в Афганістан.

Стів Печеник розповів, що бен Ладен помер після теракту 11 вересня 2001 року в своєму печерному комплексі Тора Бора в результаті загострення дегенеративного генетичного захворювання - синдрому Марфана. Ця хвороба серйозно скорочує тривалість життя хворого.

"Буш-молодший знав про смерть бен Ладена, розвідка знала про це ...", - впевнено заявив Печеник.

"Весь цей сценарій, де купа людей сидить, дивиться на екран, і вони виглядають так, як ніби вони чимось сильно стурбовані, це .. . ганебна бутафорія. Ми знаходимося в американському театрі абсурду", - наголосив Печеник.

 НОВА ВЕРСІЯ ЛІКВІДАЦІЇ БЕН ЛАДЕНА

Він також переконаний, що рішення про запуск містифікації було зроблено, тому що рейтинги Обами досягли особливо низької точки. ЗМІ відзначають, що інформація Печеника вторить численним заявам професіоналів розвідки, і навіть глав держав по всьому світу.

Печеник також повідомив, що один з представників вищого генералітету повідомив йому, що 9/11 була постановочною операцією спецслужб США, і що він готовий назвати ім'я цього генерала у Федеральному суді: "9/11 була "внутрішньої диверсією", і необхідно розплутати цю справу юридично, а не за допомогою безглуздої Комісії з 9/11".

Усама бен Ладен був знищений у ніч проти понеділка, 2 травня, американським армійським спецназом в укріпленому будинку в районі міста Абботтабада біля пакистанської столиці Ісламабад. Смерть "терориста номер один" офіційно підтвердив президент США. Він повідомив, що санкціонував операцію ще тиждень тому і пакистанська влада знала про неї.

Все про ліквідацію бен Ладена читайте тут.

Читайте також:

США під час вбивства бен Ладена втратили секретну військову розробку

Обама потисне руку піхотинцям, які вбили бен Ладена

У комп'ютерах бен Ладена знайшли плани нових терактів "Аль-Каїди"

Оприлюднено нову версію ліквідації бен Ладена, що суперечить попередній

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: