Мінськ: поросячий лемент російських ЗМІ - це методи Геббельса

Глава адміністрації Олександра Лукашенка заявив, що білоруси "вже відверто сміються над зграями інформаційних "качок" з Росії.

Повідомлення про те, що нібито Олександр Лукашенко обговорював з патріархом Константинопольським Варфоломієм можливість автокефалії Білоруської православної церкви, є "брудною провокацією" російських ЗМІ, які використовують "прийоми часів Геббельса".

Таку заяву зробив глава адміністрації президента Білорусі Володимир Макей.

"Подібні повідомлення, що з'явилися в російській пресі, є черговою брудною провокацією, яких останнім часом стає все більше і більше. Білоруси вже відверто сміються над зграями інформаційних "качок", які насильно заганяють російські мисливці на територію Білорусі, і вважають, що день пройшов нудно, якщо таких "качок" не було", - заявив Макей.

"Учора це була брехня про те, що Олександр Лукашенко розглядає можливість виходу Білорусі з Митного союзу, ОДКБ та інших інтеграційних структур у разі невизнання Росією президентських виборів, сьогодні це брехня про намір Білоруської православної церкви відокремитися від РПЦ, а завтра це вже буде поросячий лемент про те, що в Білорусі гноблять і вбивають росіян", - стверджує Макей.

"Це - випробувані ще з часів Геббельса прийоми, якими сьогодні не гребують ті, хто задає тон ідеології в Росії", - вважає глава адміністрації білоруського президента.

Нагадаємо, за даними низки Інтернет-видань Росії під час візиту Олександра Лукашенка до Туреччини він, можливо, обговорив з патріархом Варфоломієм питання автокефалії БПЦ.

За даними джерел в оточенні глави Білоруської православної церкви митрополита Мінського і Слуцького Філарета, у ході зустрічі обговорювалося питання автокефалії, яка є "політичним проектом Лукашенка".

На думку російських журналістів, таким чином Лукашенко хоче "подражнити" Москву, відносини з якою останнім часом стають все гіршими.

На російському телебаченні регулярно виходять документальні фільми, в яких Лукашенка зображено як психічно хворого авторитарного правителя. Наприклад, в останньому сюжеті йому приписали таке психічне захворювання як мозаїчна психопатія, "на яку страждали Йосип Сталін і Адольф Гітлер".

Читайте також:

ЗМІ: Лукашенко обговорив відокремлення Білоруської церкви від Москви

Російське ТБ назвало Лукашенка психопатом із садистськими нахилами

Лукашенко: Мєдвєдєв віддав команду мене "мочити"

Четверта серія скандального фільму про Лукашенка з'явилася в Інтернеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: