Мінський терорист готував ще три вибухи

За словами білоруського президента, виконавець теракту планував вибухи в поїзді, в автобусі і на автобусній зупинці.

Підозрюваний у скоєнні теракту в мінському метро готував ще три вибухи, заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко. За його словами, виконавець теракту планував вибухи в поїзді, в автобусі і на автобусній зупинці.

"Були б вибухи в поїзді, а він це бачив по "Невському експресу", на автобусній зупинці і в автобусі. Все, як у Росії, а викладають це все в Інтернеті", - заявив Лукашенко.

Нагадаємо, про те, що у підозрюваних у скоєнні теракту 11 квітня знайшли ще три бомби, білоруський президент згадав і у своєму щорічному посланні парламенту.

Головний виконавець теракту, за словами Лукашенка, освоїв "ремесло (вибухотехніка) по телебаченню і в Інтернеті". У виконавця не було ні релігійних, ні національних, ні "навіть політичних" мотивів, зазначив президент.

"Просто унікальна людина, якому задоволення доставляло те, що він терорист", - підкреслив Лукашенко.

Підозрюваний, який зізнався у скоєнні теракту в Мінську в 2008 році, заявив, що образився, коли той вибух визнали злісним хуліганством, а не терактом.

Як відомо, вибух на станції мінського метро "Жовтнева", в результаті якого загинули 14 людей, стався 11 квітня. У справі затримано декілька осіб, у тому числі головний виконавець теракту, його подруга, батько і старший брат. У білоруських ЗМІ з'являлися повідомлення про те, що головного підозрюваного звуть Дмитро Коновалов, проте офіційно влада Білорусі, так і не назвала його прізвище.

Читайте також:

У Мінську працівників метро звинуватили в службовій халатності в день теракту

Лукашенко пов'язав теракт у метро з "нудотним надлишком демократії"

У справі про вибух в Мінську затримано батька головного підозрюваного

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: