Мінську 940 років

8 вересня на святкування ювілею столиці Білорусі приїде більше 40 делегацій з різних країн світу.

Мінськ
Мінськ. (Фото: gdenemiga.by.ru)
Столиця Білорусі Мінськ відзначає свій 940-річний ювілей.
 
На урочистості з нагоди святкування Дня міста приїдуть більш як 40 делегацій з міст різних країн. У Мінську пройде понад 20 культурно-масових заходів, приурочених до дня народження міста. 

Відкриє свято урочиста церемонія вручення нагород ”Мінчанин року”, яка пройде біля Мінської міської ратуші. Тут же відбудеться концерт духовної музики і дзвонового виконання за участю видатних майстрів з Білорусі та Росії. Музичні номери в концерті представлять Державний камерний оркестр ”Гуслярі Росії” і чоловічий ансамбль ”Радзівілли” мінської парафії ікони Божої Матері ”Всіх скорботних Радість”. 

На параді техніки різних років буде представлено нові зразки автомобілів білоруського виробництва, а також ретро автомобілі, на виставці фототехніки - більш як 100 фотоапаратів різних років. 

У Троїцькому передмісті розташується Місто майстрів, а на майданчику біля Палацу спорту відбудеться свято меду, поруч працюватиме Рицарське місто.
 
Увечері в Палаці республіки пройде гала-концерт майстрів мистецтв. Завершиться свято феєрверком біля стели ”Мінськ - місто-герой”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: