Курди не вірять в Ірак і продовжать боротьбу за незалежність

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Незважаючи на погрози від шиїтських ополченців, Зебарі вважає, що "метою курдського керівництва є досягнення незалежності мирно, без подальшої війни чи кровопролиття".

Іраксько-курдський політичний діяч Зебарі Хошіяр заявив, що автономний курдський регіон буде продовжувати боротьбу за незалежність мирним шляхом і без кровопролиття.

За його словами, ця незалежність є мрією кожної курдської партії, а не "проект" президент Іракського Курдистану Масуда Барзані, передає Kurdistan24. 

"Нам уже достатньо. Ми віримо, що наші надії на будівництво нового демократичного федерального Іраку, в якому всі іракці можуть мирно жити разом, засновані на міражі", - сказав він.

Зебарі зазначив, що він провів останні 14 років свого політичного життя, захищаючи Ірак, єдність країни та шляхи її реінтеграції в міжнародну та регіональну спільноту. Однак він дійшов висновку, що "це просто не працює".

Відповідаючи на запитання щодо того, чи користується автономний курдський регіон зруйнованими Іраком та Сирією для забезпечення власного миру та проголошення незалежності, Зебарі відповів, що немає такого поняття, як "ідеальний час або умови для цього".

Відео Влада Іраку оголосила про звільнення Мосулу від бойовиків ІДІЛ

Також він додав, що автономний курдський регіон буде домагатися незалежності від Іраку шляхом "мирного розлучення". Незважаючи на погрози від шиїтських ополченців, які заявляють, що виступають проти курдської незалежності, Зебарі вважає, що "метою курдського керівництва є досягнення незалежності мирно, без подальшої війни чи кровопролиття".

Нагадаємо, що курдські повстанці у Сирії почали отримувати зброю від Сполучених Штатів Америки, проти чого виступала Туреччина. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції