Мирний іранський атом

Президент Ісламської Республіки Іран попередив, що його країна не буде обговорювати з Заходом своє право на мирні ядерні технології.

Іран не має наміру обговорювати з Заходом своє право на мирні ядерні технології, заявив у неділю президент Ісламської Республіки Махмуд Ахмадінеджад.

"Ядерна діяльність Ірану носить мирний характер і стоїть на службі людству. Вороги іранського народу повинні знати, що наша нація ніколи не здається," - сказав президент, слова якого цитують місцеві інформагентства.

Ахмадінеджад сказав, що в останній доповіді глави Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) вказується на мирну спрямованість ядерних розробок Ірану і не зафіксовано жодних відхилень.

"Європейці починають приймати правильну позицію по ядерній діяльності нашої країни, представники Сходу і Рухи неприєднання вже погодилися з мирним характером ядерної програми Ірану. Залишилися одна-дві країни, які не хочуть розуміти реальності," - вважає Ахмадінеджад.

"Народ Ірану виступає за логіку і діалог, але при цьому ніколи не вестиме переговори щодо своїх прав," - додав глава іранського уряду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: