Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Миротворець" вніс до своєї бази нового прем'єра Росії

Він незаконно їздив до анексованого Криму.

Прем’єр-міністр Росії Михайло Мішустін, якого призначили на посаду після відставки уряду Медведєва, через незаконне відвідування анексованого Криму внесли в "Чистилище" бази "Миротворець". Він у 2015 році їздив до окупованого півострова.

Ця інформація опублікована на українському сайті "Миротворець".

Як повідомляється на сайті, новопризначений голова уряду РФ Мішустін є російським окупантом, який скоїв замах на суверенітет і територіальну цілісність України.

Оприлюднена інформація свідчить, що Мішустін свідомо порушував державний український кордон та їздив у тимчасово анексований Крим в 2015 році. У його досьє зазначили, що він 29 липня їздив до окупованої Ялти на тодішній посаді голови Федеральної податкової служби.

"29 липня глава ФПС Росії Михайло Мішустін відвідав податкову інспекцію в Ялті, після чого провів нараду з керівниками територіальних податкових органів Кримського федерального округу. Він заявив, що інтеграція податкових органів Республіки Крим в систему ФПС Росії відбулася успішно", - сказано на сайті.

Нагадаємо, 16 січня 2020 року Держдума проголосувала за призначення нового прем'єрміністра РФ, а Путін в той же день призначив колишнього голову Федеральної податкової служби Михайла Мішустіна на пост прем'єрміністра. Разом з цим Президент Росії ввів посаду заступника голови Ради Безпеки і призначив на цю посаду колишнього прем'єра Дмитра Медведєва.

Відео Кандидат у російські прем'єри Михайло Мішустін потрапив до бази "Миротворця"

Свідомо порушував державний кордон України та їздив до окупованого Криму - кандидат у російські прем'єри Михайло Мішустін потрапив до бази "Миротворця". Там зазначили - окупант у квітні 2015 року відвідував податкову інспекцію в Ялті. Напередодні Путін запропонував кандидатуру Мішустіна, який 10 років очолював російську податкову службу, на пост прем'єр-міністра.  

Кандидат у російські прем'єри Михайло Мішустін потрапив до бази "Миротворця"

Залиште свій коментар

Вибір редакції