Миротворці ООН відмовляються їхати в Конго

ООН не змогла знайти 3 тисячі додаткових військовослужбовців для відправки в Демократичну республіку Конго (ДРК)

ООН не змогла знайти 3 тисячі додаткових військовослужбовців для відправки в Демократичну республіку Конго (ДРК), повідомляє Reuters.

У листопаді Рада безпеки ООН одноголосно проголосувала за направлення в ДРК додаткових миротворців. Чисельність 17-тисячного контингенту, що знаходиться на території країни, було вирішено збільшити до 20 тисяч. За словами генерального секретаря ООН Пан Гі Муна, розгортання додаткових військ повинне було зайняти від чотирьох до шести місяців.

Проте на прохання Радбезу до 65 країн ООН надати війська або загони поліцейських відгукнулися лише Бангладеш і Бельгія. Бангладеш готовий надати піхотний батальйон, поліцейський підрозділ і бригаду інженерів, Бельгія - транспортний літак C-130.

Пан Гі Мун висловив співчуття з приводу реакції країн-учасниць ООН.

В той же час влада самої ДРК заявила, що чекає від ООН допомоги лише озброєнням, а не військами.

Громадянська війна в Демократичній республіці Конго поновилася в кінці жовтня 2008 року, коли війська генерала Лорана Нкунди почали бойові дії в ПІвнічному Ківу. 22 січня 2009 року Нкунда був арештований владою сусідньої Руанди. Проте в ДР Конго продовжуються військові зіткнення між різними збройними угрупуваннями.

Читайте також:
Найдорожче місто світу знаходиться в Африці
Повстанці з Уганди убили близько 200 людей в Конго
На кордоні Пакистану з Афганістаном підірвали міст

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: