Місце загибелі бен Ладена перетворять на музей

Віллу вбитого "терориста №1" в Абботтабаді хочуть перетворити на музей і пропонуватимуть туристам шукати нібито заховані там скарби.

Пакистанські бізнесмени вирішили використати вбивство ватажка "Аль-Каїди" Усами бен Ладена в комерційних цілях і перетворити будинок колишнього "терориста №1" в Абботтабаді на музей.

За словами представника місцевої туристичної фірми, загибель бен Ладена стала важливою подією в історії, а тому людям з різних куточків планети буде цікаво подивитися на будинок терориста.

До програми екскурсії може увійти як відвідування самої вілли, так і "пошук скарбів", нібито захованих бен Ладеном в околицях.

Противники цієї ідеї стверджують, що необхідно якомога швидше знести будинок і забути про бен Ладена. Утім, поки в місті інші проблеми. Місцеві мешканці чекають не на туристів, а на терористів і фанатиків, яким захочеться вклонитися місцю загибелі свого лідера.

У цьому плані віллу бен Ладена вже порівнюють з бункером Адольфа Гітлера в Берліні, в який туристів не пускали більше 60 років.

Зауважимо, що саме у будинку бен Ладена в Абботтабаді американські спецназівці провели операцію з його знищення. Як пізніше розповіла 12-річна дочка загиблого терориста, солдати спочатку захопили в полон її беззбройного батька, а потім холоднокровно розстріляли на очах у родичів, які були в будинку.

Після вбивства тіло бен Ладена скинули в Аравійському морі. Його вирішили не ховати саме для того, щоб не створювати місця для паломництва екстремістів.

Читайте також:

Новий лідер "Аль-Каїди" готує атаку на Лондон

В укритті бен Ладена знайшли схованку з порнографією

Результати розтину бен Ладена: терорист №1 був "ходячим мерцем"

США оприлюднили повне відео операції зі знищення бен Ладена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: