Мішель Обама: сивина чоловіка - доказ його відповідального ставлення до роботи

Мішель Обама у день народження чоловіка нагадала американцям, що "Барак приймає рішення, які, як він знає, позначаться на кожній американській родині".

Перша леді США Мішель Обама вважає сивину Барака Обами доказом того, як відповідально він ставиться до своєї роботи.

"Щодня я бачу, як Барак приймає рішення, які, як він знає, позначаться на кожній американській родині. Це завжди нелегка праця - і доказом цього є поява у нього все нових і нових сивих волосин", - сказано в листі дружини президента, розісланому з нагоди 50-річчя голови держави його прихильникам.

Мішель Обама зазначила, що наступний, передвиборчий, рік буде важким для президента, як жоден інший.

"Наступного року нам доведеться працювати напруженіше, ніж коли б то не було. Але найголовніше, що ви з нами вже зараз і допомагаєте вибудовувати цю кампанію", - зазначила дружина президента.

Вона також від себе і дочок попросила всіх охочих підписати електронну листівку з привітаннями президенту США.

"Ваші імена та побажання увійдуть до книги про історію цієї передвиборчої кампанії, про тих, хто будує її, про те, навіщо ми це все робимо і що все це для нас означає. Ми передамо один примірник Бараку, а інші розішлемо в офіси нашої кампанії по всій країні", - пообіцяла Мішель Обама.

У середу президент США провів кілька приурочених до ювілею заходів щодо збору коштів у Чикаго - місті, де він розпочав політичну кар'єру.

Ці заходи вже викликали різку критику з боку республіканців, які заявили, що у важкий для економіки США період Обама стурбований лише збором коштів на передвиборчу кампанію.

Між тим, президенту довелося в липні скасувати всі заплановані фандрайзингові заходи через переговори щодо підвищення порогу держборгу.

Президентські вибори в США відбудуться 6 листопада 2012 року.

Читайте також:

Рейтинг Обами підскочив після ліквідації бен Ладена

Президент США Барак Обама святкує 50-річний ювілей

Найвпливовішою жінкою світу визнано Мішель Обаму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: