Європа покладе провину за війну в Південній Осетії і на РФ, і на Грузію

У підготовленій доповіді місії ЄС розповідається про основні питання російсько-грузинської війни.

У доповіді місії ЄС про російсько-грузинську війну в Південній Осетії відповідальність за конфлікт буде покладено на обидві сторони.

Про це повідомляє газета The Wall Street Journal з посиланням на джерело, близьке до місії.

Як зазначає видання, доповідь повинна відповісти на основні питання про війну: чи почала Грузія сама військові дії в ніч з 7 на 8 серпня або це була відповідь на російське вторгнення, чи порушила Росія норми міжнародного права своєї військової інтервенцією або масованим вторгненням до іншої держави, чи законне визнання Росією незалежності Абхазії і Південної Осетії, чи був геноцид чи інші звірства.

Як повідомило інформоване джерело, і Росія, і Грузія надали місії та її експертам повне сприяння. При цьому в місії зазначають, що деякі сили будуть висмикувати з доповіді окремі фрагменти, щоб посилити напругу.

Нагадаємо, 22 вересня газета Spiegel повідомила, що незалежна експертна комісія, скликана Євросоюзом у 2008 році для розслідування обставин війни в Південній Осетії, визнала, що провина за розв'язування конфлікту лежить на Грузії.

Як повідомлялося, спостерігачі ЄС, розміщені в районах Грузії, прилеглих до Абхазії і Південної Осетії, посилять патрулювання вздовж кордону і збільшать кількість співробітників, які одночасно перебувають у цих районах, у зв'язку з публікацією доповіді комісії.

Читайте також:

Грузія: Росія хоче помістити втручання в Південну Осетію в правові рамки

Грузинський солдат розповів про жахи осетинського полону

Російський літак обстріляв грузинський траулер з росіянами на борту

У Грузії започатковують свята, приурочені війнам з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: