Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тепер лабрадор допомагатиме пораненим солдатам.

Пес-компаньйон екс-президента Сполучених Штатів Америки Джорджа Буша-старшого, який помер 30 листопада, попрощався зі своїм господарем.

Фото золотавого лабрадора на прізвисько Саллі опублікували на його сторінці в Instagram. Улюбленець екс-президента сумно лежав поруч із його труною, вкритою прапором США. Допис доповнили словами "Місія завершена".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mission complete.

Публикация от Sully H.W. Bush (@sullyhwbush)

Саллі був компаньйоном Буша-старшого від червня цього року. Вони разом ходили на прогулянки, грали у м’яч та зустрічали гостей, зокрема і екс-президента Біла Клінтона. Джордж-Буш старший навіть носив шкарпетки із зображенням Саллі. 

Син Буша – Джордж Буш-молодший, написав на своїй сторінці в Instagram, що його родині не вистачатиме Саллі, однак тепер він стане компаньйоном для ветерана за програмою реабілітації поранених військових.

Пес вміє виконувати величезний список команд, включно із підніманням телефонної слухавки та перенесенням предметів.  

Як повідомлялося раніше, 41-й президент Сполучених Штатів Америки Джордж Буш-старший помер на 95-му році життя. Він очолював США з 1989 по 1993 рік. До цього, під час правління Рональда Рейгана, обіймав посаду віце-президента. Поховають Джорджа Буша-старшого 6 грудня на території Техаського університету A&M у місті Коледж-Стейш. 

ВідеоПомер 41-й президент США Джордж Буш-старший

Президент, за якого змінився світ. Йому було 94 роки, й останні чверть століття він не був у політиці. Однак - один син очолив Білий дім, інший - був губернатором штату. А світ і досі живе в реальності, створеній за його президентства. Побував Буш-старший і в Україні. Чим його промова у Верховній Раді обурила одночасно українських націоналістів та американських консерваторів – далі у сюжеті.

Помер 41-й президент США Джордж Буш-старший

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції