Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міська влада Барселони закликала знищити монархію в Іспанії

Також там засудили позицію короля щодо Каталонії.

Міська влада Барселони на пленумі закликала ліквідувати монархію в Іспанії.

Про це повідомляє La Vanguardia.

Під час засідання ради Барселони місцева влада заявила, що різко засуджує і відкидає позицію короля Філіпа VI, який підтримав дії іспанської центральної влади і не засудив дії поліцейських проти каталонських мітингарів. 

До того ж підписано резолюцію, якою Барселона закликає ліквідувати монархію в Іспанії взагалі. Також вимагається звільнити лідерів каталонських сепаратистів, проти яких розпочато кримінальні справи через референдум 2017 року. 

Відомо, що в Іспанії нині діє конституційна монархія. Проте король відіграє в державі репрезентативну і церемоніальну роль, а процесами керує уряд на чолі з прем'єр-міністром.

ВідеоРічниця затримань у Каталонії: тисячі людей вимагали звільнити заґратованих політиків та активістів

Річниця затримань у буремній Каталонії. Тисячі людей вийшли на мітинг у столиці іспанського регіону Барселоні. У центрі міста та під в'язницями вимагали звільнити активістів, яких затримали рівно рік тому і які й нині перебувають під арештом. Після неконституційного референдуму у Каталонії - за гратами опинилися політики та активісти, яких звинувачують, зокрема, у заколоті та участі у повстанні. 

Річниця затримань у Каталонії: тисячі людей вимагали звільнити заґратованих політиків та активістів

На початку жовтня глава уряду Каталонії Куім Торра закликав прем'єр-міністра Іспанії Педро Санчеса протягом місяця погодити механізм самовизначення регіону, інакше його партія не буде підтримувати Санчеса у національному парламенті.

Залиште свій коментар

Вибір редакції