Влада Голлівуду закликала прибрати зірку Трампа з Алеї слави

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відповідне звернення ухвалили одноголосно.

Окружна рада Західного Голлівуду одноголосно схвалила резолюцію, в якій закликала прибрати зірку Дональда Трампа з Алеї слави.

Про це повідомляє The Associated Press.

Резолюція спрямована Торговельній палаті Голлівуду, яка керує вулицею. Міська рада хоче прибрати зірку через своє "занепокоєння ставленням до жінок та іншими діями" Трампа.

Проте президент Торговельної палати Лерон Гублер заявив газеті The Los Angeles Times, що  організація ніколи не прибере зірку, оскільки вважає її частиною історії Алеї слави.

ВідеоНевідомий розтрощив зірку Дональда Трампа на голлівудській Алеї слави

Чоловік за допомогою кірки розбив пам'ятний знак, а потім звернувся до поліції та зізнався у злочині. Яке покарання чекатиме на вандала - поки невідомо. Зірку на честь Дональда Трампа встановили на Алеї слави ще 2007 року, однак, правоохоронці кажуть - напади вандалів на неї активно фіксують, відколи Трамп став президентом.

Невідомий розтрощив зірку Дональда Трампа на голлівудській Алеї слави

Нагадаэмо, 25 липня на Алеї слави у Голлівуді чоловік розбив зірку Дональда Трампа. Він підійшов до зірки і почав трощити її киркою, яку приніс у чохлі для гітари. Після того, як чоловік повністю розбив зірку, він зателефонував до поліції. 

Це не перший раз, коли на Алеї слави в Голлівуді розбивають зірку Дональда Трампа, якої він був удостоєний за роботу продюсером і ведучим шоу "Кандидат". У жовтні  2016 року, після перемоги Трампа на виборах президента США, чоловік кувалдою розбив його зірку. Його засудили до умовного терміну і штрафу за вандалізм. Крім того, зірку кілька разів розписували свастикою і непристойними написами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції