Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мисливці за скарбами знову почали пошуки бронепоїзда з золотом нацистів в Польщі

Місцева легенда свідчить, що нацисти сховали золото і коштовності в поїзді.

Мисливці за скарбами вчергове розпочали розкопки під Вроцлавом, де в минулому році нібито виявили сліди зниклого наприкінці Другої світової війни поїзда з нацистським золотом і коштовностями.

Про це пише ВВС.Russian.

На пошуки поїзда, імовірно зниклого в складній системі тунелів під польською Сілезією в 1945 році, вирушило кілька людей, які вірять в його існування.

Місцева легенда свідчить, що нацисти сховали золото і коштовності в поїзді, який покинув тодішній Бреслау - нині Вроцлав - в травні 1945 року перед звільненням міста радянськими військами наприкінці Другої світової війни.

Поїзд ніби в'їхав в тунель біля замку Ксенж у польської Сілезії - і більше його ніхто не бачив. Тунель з тих пір закрили, а про зниклий поїзд не згадували.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що легендарний поїзд був знайдений біля замку Ксенж в Польщі. Заступник міністра культури Польщі Петро Жуховський сказав, що "переконався на 99%" в тому, що німецький військовий поїзд часів Другої світової війни захований на південному заході міста Валбжих.

Відео У польському містечку Валбжих немає золотого потяга нацистів

Залиште свій коментар

Вибір редакції