"Мисливець на бен Ладена" пред'явив права на мільйонну нагороду

Гері Фолкнер, якого у світі називають "мисливцем на бен Ладена", пред'явив права на "свою частку" від 27 млн дол., які влада обіцяла за голову "терориста номер один".

Мешканець Колорадо Гері Фолкнер, який безуспішно полював на Усаму бен Ладена в Пакистані, зажадав від американської влади виплатити йому частину нагороди за голову "терориста номер один".

БЕН ЛАДЕН ЛІКВІДОВАНИЙ (ФОТО)

Як вважає Фолкнер, який не раз літав до Пакистану з наміром знайти і вбити лідера "Аль-Каїди", ліквідація бен Ладена в ніч на 2 травня 2011 стала результатом також і його зусиль.

На думку колорадця, своїми діями він буквально підніс бен Ладена силовикам на тарілочці.
"Я доклав до цього руку, відіграв велику роль у всій цій красі, адже я змусив його спуститися з гір", - пояснює свою позицію Фолкнер. За твердженням американця, йому вдалося "викурити білку з нори". "Він (бен Ладен) висунув голову і негайно її позбувся", - відзначає Фолкнер. У той же час, за словами Фолкнера, він гордий за американських військових, які ліквідували "терориста номер один".

У розмові з журналістами Гері Фолкнер обмовився, що він не мав корисливих міркуваннь, коли полював на Усаму бен Ладена в горах Пакистану.

Проте, відзначає Фолкнер, певної компенсації за свої праці він заслуговує. "Я продав все, що в мене було, і поставив своє життя під загрозу", - нарікає невдаха колорадець.

Будівельник з Колорадо Гері Фолкнер прикував до себе увагу ЗМІ в червні 2010 року.

Тоді в Пакистані заарештували підозрілого американця, озброєного пістолетом і шаблею (за іншою версією - самурайським мечем катана). Затриманий, який виявився Гері Фолкнером, заявив, що полює на бен Ладена і має намір обезголовити його, покаравши за теракти 11 вересня 2001 року.

Пізніше стало відомо, що Фолкнер - частий гість у Пакистані.

За час, проведений в країні, він вивчив місцеву мову, відростив бороду, щоб злитися з населенням, і налагодив зв'язки серед місцевих жителів, які забезпечували його інформацією. За все це він отримав прізвисько "мисливець на бен Ладена".

Сам Усама бен Ладен був ліквідований в результаті спецоперації американського спецназу в пакистанському місті Абботтабад.

ЗАПОВІТ БЕН ЛАДЕНА

За офіційною версією, на головного терориста планети вийшли через його персонального зв'язкового, який проживав у підозріло дорогому будинку, з великою кількістю охорони.

Нагорода, призначена владою США за інформацію про місцезнаходження бен Ладена, становила 27 мільйонів доларів. З того часу, як бен Ладен був убитий, деякі американські газети підняли питання про те, кому дістанеться ця значна сума. Державний департамент США, який оголосив нагороду за відомості про "терориста номер один", від коментарів з цього приводу відмовився.

Все про ліквідацію бен Ладена читайте тут.

Читайте також:

Бен Ладен не був озброєний під час штурму

Обама особисто вибрав спосіб ліквідації бен Ладена

Як "морські котики" вбили бен Ладена, оприлюднено відео з місця ліквідації

Оприлюднено заповіт Усами бен Ладена

ВідеоЛіквідація бен Ладена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: