Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На фото порівнюють зазвичай наповнені туристами або машинами місця до та після початку пандемії коронавірусу.

Наслідки пандемії коронавірусу в світі продовжують фіксувати супутники. Навіть з космосу видно, що соціальне дистанціювання значно змінює вигляд населених міст, йдеться у матеріалі на space.com.

На нових знімках показали, як змінились туристичні місця, в яких завжди натовпи людей, а також зазвичай навантажені магістралі. "Міста-привиди", спорожнілі аеропорти, порожні паркування біля великих торгових центрів – всі ці наслідки видно на знімках супутників Maxar WorldView. На зображеннях, здебільшого, порівнюється вигляд місця наприкінці лютого порівняно з кінцем березня. Або інші періоди - до початку обмежень та після.

Як відомо, у Венеції, яка одна з перших закрилась для туристів та оголосила карантин, очистились канали і вода в них стала надзвичайного кольору. Загалом аналітики вважають, що пандемія може бути корисною для планети.

Відео Коронавірус рятує екологію – Секретні матеріали

У всьому світі більшість підприємств закрились на карантин, тому кількість шкідливих викидів суттєво зменшилась. Супутники NASA повідомляють, що забрудненого повітря над Китаєм та іншими частинами світу стало значно менше. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Коронавірус рятує екологію – Секретні матеріали

Залиште свій коментар

Вибір редакції