Мітинг у Владивостоці: учасники вимагають відставки уряду РФ

На центральній площі Владивостока зібралися приблизно півтори тисячі людей, які вимагали відставки уряду РФ.

У Владивостоку в рамках всеросійської акції відбувся опозиційний мітинг, учасники якого вимагали відставки уряду РФ, губернатора Приморського краю і мера міста. За даними організаторів, на центральній площі зібралися приблизно півтори тисячі людей. Міліція нарахувала близько 300 учасників акції.

"Активних учасників мітингу було близько трьохсот людей. Решта - понад тисячу осіб - були перехожими, які на деякий час зупинялися", - йдеться у заяві прес-секретаря УВС Владивостока Наталії Форманчук.

Організаторами мітингу виступило місцеве відділення Федерації автовласників Росії, рух ТИГР, КПРФ, "Яблуко", Народно-демократичний союз та "Солідарність". Крім політичних, учасники акції висунули соціальні та економічні вимоги - знизити тарифи ЖКГ, зберегти виробництво на далекосхідних судноремонтних підприємствах, підняти пенсії, повернути натуральні пільги, знизити митні збори на імпортні автомобілі, припинити скорочення в армії.

На самому початку мітингу дві молоді людини закидали кілька плакатів учасників акції пакетами з блакитною фарбою, після чого були затримані і доставлені в міліцію. Інших інцидентів на мітингу не зафіксовано.

Мітинг на центральній площі Владивостока пройшов з дозволу місцевої влади. Спочатку адміністрація заборонила проведення акції, пославшись на те, що центральна площа зайнята продовольчим ярмарком. Опозиціонерам запропонували альтернативний варіант - площа перед вокзалом. Однак після зустрічі організаторів акції з представниками влади і міліцією заборону було знято.

На 20 березня призначена ціла серія опозиційних мітингів і пікетів по всій країні. Крім Владивостока, акції планується провести в Іркутську, Новосибірську, Омську, Красноярську, Казані, Єкатеринбурзі, Сиктивкарі, Ярославлі, Санкт-Петербурзі та Москві. У столиці прихильники опозиції всупереч забороні влади мають намір зібратися на Пушкінській площі.

Читайте також:

У Таїланді 100 тисяч демонстрантів вимагають відставки уряду

Десятки тисяч "червоних сорочок" зібралися на мітинг в Бангкоку

Освітяни почнуть масові акції протесту у Києві за відставку Табачника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: