Між Росією та Ірландією вибухнув шпигунський скандал

Через шпигунський скандал, Ірландія вислала російського дипломата з країни. За даними відомства він займався підробкою паспортів для ірландців.

Влада Ірландії оголосила про те, що висилає російського дипломата через шпигунство та скандал з підробкою паспортів громадян цієї країни.

МЗС Ірландії оголосило про завершення розслідування у відношенні використання фальшивих ірландських паспортів фігурантами торішнього "шпигунського скандалу" між Росією та США.

Як говориться в офіційному повідомленні ірландського зовнішньополітичного відомства, поліція Ірландії вибудувала "переконливу картину участі російських розвідувальних служб у виробництві та використанні фальшивих документів на основі шести справжніх паспортів, які належать ірландським громадянам".

Уряд Ірландії розглянув звіт правоохоронних органів і погодилося з рекомендаціями міністра закордонних справ країни щодо відповідних дій офіційного Дубліна.

Генеральний секретар МЗС Ірландії провів зустріч з послом РФ в Дубліні і проінформував його про те, що "діяльність російських розвідслужб, пов'язана з підробкою ірландських паспортів, абсолютно неприйнятна і не відповідає поведінці держави, з якою Ірландія нібито перебуває в дружніх відносинах".

На зустрічі російський посол був проінформований про анулювання акредитації одного з членів дипмісії РФ, що володіє дипломатичним статусом, відповідно до Віденської конвенції про дипломатичні відносини. Даний співробітник, ім'я якого ірландське МЗС не називає, був висланий з країни.

МЗС Ірландії висловлює надію, що Республіка Ірландія і Російська Федерація зможуть піти від цього "неприємного інциденту" і "продовжувати розвиток двосторонніх відносин, у яких є значний потенціал".

Читайте також:

Путін розповів чиновникам анекдот про шпигуна

Американці запустили секретний супутник, який шпигуватиме за КНДР

Екс-співробітник ЦРУ засуджений за шпигунство на користь Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: