"Міжнародна амністія": в Росії порушують права людини

Представники організації незадоволені станом свободи преси в Росії та прав людини в Чечні.

«Міжнародна амністія» (Amnesty International) вважає, що в Росії порушують права людини в Чечні. Організація незадоволена також станом свободи преси та розвитку громадянського суспільства. Її щорічну доповідь 23 травня представила в Москві заступник генсека організації Кейт Ґілмор.
 
На її думку, ситуація зі захистом прав людини в Чечні є незадовільною. «У Чечні й на Північному Кавказі людей, що шукають справедливості, залякують. А в усьому світі люди були шоковані вбивстовом журналістки та правозахисниці Анни Політковської,» - сказала представниця «Міжнародної амністії». 

Ґілмор також заявила, що в Росії порушують права національних і сексуальних меншин. Насамкінець вона закликала російську владу дотримуватися зобов’язань у сфері захисту прав людини, що їх Кремль взяв перед міжнародною спільнотою. «Росія може знайти довгострокове вирішення конфлікту в Чечні на основі верховенства закону», - відзначила вона. 

Amnesty International
"Міжнародна амністія" покликана слідкувати за дотриманням прав людини

«Міжнародна амністія – найбільша міжнародна незалежна правозахисна організація, що існує більше 45 років. Щорічно організація оприлюднює доповідь про ситуацію щодо прав людини в усьому світі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: