Міжнародні переговори з проблем клімату зайшли в глухий кут

Всі ключові питання обговорення кліматичних проблем на вищому рівні зайшли в глухий кут при спробі знайти спосіб скоротити кількість газів, що викидаються.

Міжнародні переговори з кліматичних проблем на вищому рівні зайшли в безвихідь при спробі знайти спосіб скоротити кількість газів, що викидаються і провокують парниковий ефект. Нагадаємо, що до головного міжнародного кліматичного форуму залишилося менше ніж три місяці.

Один з провідних офіційних осіб ООН з проблем клімату в ході переговорів, що проходили 25 вересня, заявив, що всі ключові питання обговорення "чесно кажучи, зайшли в глухий кут", і офіційні тексти виступів на переговорах загрузли в національних інтересах.

Глава кліматичної організації ООН Крістіана Фігейрас заявила, що деякі уряди намагаються "заново вибудувати почуття довіри в переговорному процесі і довести переговори до рівня комітету". Міністр закордонних справ Мексики Патрісія Еспіноса, майбутній голова саміту в Канкун, заявила 45 міністрам, які беруть участь у зустрічі, а також інших високопоставлених переговірникам, що будь-яка угода вимагає "ретельного управління на вищих рівнях урядів".

Читайте також:

Глобальне потепління випустить в атмосферу "звеселяючий газ"

Невдовзі вчені вже не зможуть робити довгостроковий прогноз кліматичних змін

"Пекельне літо" в Україні буде ще 5-7 років поспіль

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: