Комерсанти, фахівці і любителі кращих в світі сигар зібралися на Кубі

Міжнародний фестиваль сигар відкрився в Гавані. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Фестивалі кубинських сигар проводиться щороку.У нім взяли участь експерти і шанувальники кращих сортів кубинського тютюну з 70 країн.

Протягом 5 днів на презентаціях учасники фестивалю вивчатимуть новинки місцевої тютюнової промисловості, а в перервах побувають на плантаціях тютюну і на всесвітньовідомій фабриці сигар.

В рамках форуму відбудуться конкурси і дегустація кращих сортів тютюнової продукції. Фестиваль традиційно завершиться розпродажем спеціальних інкрустованих коробок для сигар, виготовлених кращими з місцевих майстрів.

Антитабачні кампанії в різних країнах світу і світова економічна криза негативно відбиваються на об'ємах продажів знаменитих кубинських сигар. Прибуток від продажу "гаван" торік скоротився на 3 відсотки і склав 390 мільйонів доларів. За офіційними даними, "гавани" різних марок зараз постачаються в 150 країн, приносячи істотний дохід в казну карибської держави. Сполучені Штати є єдиною країною, де кубинські сигари не поширюються через торгівельне ембарго цієї країни відносно Куби впродовж півстоліття.

Читайте також:

Сигари "Обама" б'ють рекорди з продажів

Після 12 років щасливого сімейного життя подружжя розлучилось через куріння

Чотирирічний тайванець вирішив кинути палити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: