Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міжнародну організацію з міграції вперше за майже 50 років очолив не представник США

Кандидат Трампа виявився анти-мусульманським фанатиком.

Міжнародну організацію з міграції (МОМ) очолить кандидат від Португалії Антоніо Віторіно. Він переміг на виборах генерального директора організації, залишивши позаду кандидата президента США Дональда Трампа Кена Айзекса і чинного заступника керівника МОМ Лаури Томпсон.

Про це повідомляє AFP.

Американці очолювали МОМ протягом майже всієї 67-річної історії організації, за винятком 1961-1969 років. Але сумнівна кандидатура Трампа, а також його міграційна політика порушили позиції США у цьому відомстві.

ВідеоУ Вашингтоні поліція затримала півтисячі жінок, які протестували проти міграційної політики Трампа

Сотні вдягнених у білі футболки проектувальниць на чолі з голлівудською зіркою Сьюзен Сарандон пройшлися вулицями із вигуками "Ганьба!" на адресу президента. А згодом - заполонили американський парламент, де розкритикували донедавна чинну норму - розлучати дітей із батьками-нелегалами. І хоч Трамп під тиском громадськості від такої практики вже відмовився, внаслідок неї встигли постраждати понад дві тисячі дітей, запроторених до спеціальних таборів, поки батьки за ґратами.

У Вашингтоні поліція затримала півтисячі жінок, які протестували проти міграційної політики Трампа

Кен Айзекс, виконавчий директор християнського благодійного фонду "Самаритяни", зіткнувся із серйозними звинуваченнями в анти-мусульманському фанатизмі. Він опублікував численні твіти, які описують іслам як насильницьку релігію. Також він ретвітнув ксенофобський матеріал, який стверджував, що "мирні мусульмани" та "джихад" - це тотожні поняття.

"Поразка Айзекса - це сумне твердження про глобальну довіру до США ", - сказав Джеремі Коніндік, старший науковий співробітник Центру глобального розвитку.

Коніндік додав, що через так звану "мусульманську заборону" Трампа та його політику "нульової толерантності", яка призвела до того, що дітей-мігрантів відбирали у своїх батьків, "світ навряд чи підтримає кандидата із США, який очолить глобальний орган з міграції".

61-річний переможець виборів Віторіно у середині 1990-х був віце-прем'єр-міністром та міністром оборони Португалії. Його начальником у Лісабоні був Антоніо Гутерріш, нинішній генеральний секретар ООН. 1997 року Віторіно залишив португальський уряд через скандал із сплатою податків. Після того він отримав посаду у Брюсселі, де був єврокомісаром із внутрішніх справ.

У той час як Захід бореться із напливом мігрантів із менш розвинених країн, Антоніо Віторіно прагне зобразити міграцію як позитивне явище для економічного розвитку.

нелегальні мігранти у США, інфографіка

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції