Міжнаціональні сутички розгорілися в Ізраїлі (відео)

У місті Акко, де і розгорілися міжнаціональні сутички, ізраїльська поліція перекрила в'їзд. Деталі - на відео (без коментарів. Associated Press).

Сутички між арабською і єврейською молоддю почалися після того, як ультраортодоксальні євреї закидали камінням арабську машину, водій якої порушив релігійну заборону на використання транспорту в єврейських районах. Він діє під час головного іудейського свята Йом Кипур (Судного дня), що припало цього року на 8-9 жовтня.

У відповідь сотні арабів влаштували в прилеглих кварталах погром, в результаті якого були розбиті вітрини десятків магазинів, спалено більше ста автомашин, розгромлена станція швидкої допомоги. Декілька людей отримали поранення.

Для розгону молоді поліція застосували сльозогінний газ і водомети.

Проте в четвер до вечора ситуація знову почала розжарюватися, на вулиці знову вийшли арабські підлітки, а після закінчення поста – вже і єврейські активісти.

Ізраїльська поліція почала підтягувати в місто Акко додаткові сили. В повітрі над містом курсують патрульні вертольоти. У декількох районах міста проходят стихійні антиарабські демонстрації, організовані представниками єврейської общини у відповідь на погроми, влаштовані раніше арабською молоддю. За наявною інформацією, у ряді районів демонстранти закидають камінням машини і будинки, що належать арабам, а в деяких місцях були постріли. Медики повідомляють про двох поранених.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: