Младіч висунув трибуналу ультиматум і пригрозив голодуванням

Младіч вимагає адекватної медичної допомоги, зустрічі з родиною та адвокатом, в іншому випадку він відмовиться від прийому ліків а також від їжі.

Заарештований за звинуваченням у військових злочинах колишній лідер боснійських сербів, генерал Ратко Младіч погрожує розпочати сухе голодування, якщо Гаазький трибунал не виконає низку його вимог. Про це повідомили сербські ЗМІ.

"Я зробив помилку життя, не покінчивши собою і не засудивши сам себе. Оскільки тепер вже я перебуваю тут, я прошу, щоб ви негайно виконали мої вимоги і надали мені адекватну медичну допомогу, дозволили зустрічі з родиною - дружиною і сином, а також з адвокатом, в іншому випадку я утримаюся від прийому ліків, які у мене є з собою, а також від їжі, яку ви мені приносите ", - заявив Младіч.

За даними газети сербської газети Blic, Младіч не хворий на рак, як вважають деякі. Його важкий стан викликаний двома інсультами, які він пережив у 1996 і 2008 роках. Через перенесену хворобу у Младіча паралізована одна рука.

Генералу пред'явлено 11 звинувачень, у тому числі у військових злочинах, геноциді та злочинах проти людяності. Сам Младіч, нагадаємо, заявив в Гаазі, що захищав свій народ і свою країну.

Як відомо, Ратко Младіч був заарештований 26 травня в Сербії і екстрадований до Гааги 31 травня. Він командував армією Республіки Сербської в Боснії і Герцеговині в ході конфлікту 1992-1995 років.

Міжнародний трибунал звинувачує генерала у терорі проти мирного населення під час облоги боснійської столиці Сараєво, захопленні заручників з числа персоналу ООН і геноциді мусульманського населення міста Сребреніца в липні 1995 року.

Читайте також:

Младіча викликають свідком у справі військових злочинів боснійців

Младіч може не дожити до початку суду в Гаазі

У Сербії затримано більше сотні учасників мітингу проти арешту Младіча

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: