Младіч заперечує причетність до різанини у Сребрениці

Різанина у Сребрениці - одне з основних обвинувачень проти генерала Младіча.

Колишній командувач сербської армії Ратко Младіч заявив, що не наказував вбивати 7,5 тисяч боснійських сербів у Сребрениці 1995 року.

Cин сербського генерала Дарко Младіч розповів про це журналістам за день до того, як адвокати Младіча мають подати апеляцію на рішення суду про видачу його Міжнародному трибуналу в Гаазі.

У Сребрениці було вбито близько семи з проловиною тисяч чоловіків і хлопчиків. Та різанина - одне з основних обвинувачень проти генерала Младіча. Його заарештували у четвер, після 16 років переховування.

Дарко Младіч зробив заяву після відвідання свого батька, що перебуває під вартою:

"Він сказав, що не має жодного стосунку до того, що відбулося у Сребрениці. Він врятував так багато жінок, дітей і бійців... Він наказав насамперед евакуювати поранених, жінок і дітей, а тоді бійців. Хто б що не зробив за його спиною, він до цього не причетний".

Генерал Младіч, якого мають екстрадувати до Гааги, аби він постав перед судом за військові злочини, закликав своїх прибічників до спокою, каже його адвокат.

Вбивство у Сребрениці називають найжорстокішим з усіх злочинів у Європі з часів Другої світової війни. Однак для деяких сербів Ратко Младіч - національний герой.

Читайте також:

Головним доказом проти Младіча стануть його щоденники

Младіч попросив в камеру книги російських письменників і полуницю

Сербський суд видав генерала Младіча трибуналу в Гаазі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: