Младіча перевели у тюремну лікарню

Ратко Младіча перевели до тюремної лікарні, оскільки, за словами його адвоката, протягом багатьох останніх років Младчічу не надавали медичні послуги на належному рівні.

У четвер, 2 червня, адвокат Ратко Младіча Олександр Алексич заявив, що колишній лідер боснійських сербів знаходиться в лікарні тюремного комплексу Схевенінген в передмісті Гааги.

Алексич зазначив, що протягом багатьох останніх років Младчічу не надавали медичні послуги на належному рівні, у зв'язку з чим стан його здоров'я зараз не дуже добрий.

Адвокат підтвердив, що через перенесений інсульт кілька років тому, генерал не може рухати однією рукою. При цьому психічний стан Младчіа задовільний.

Відзначимо, що сьогодні міністр оборони Сербії Драган Шутановац спростував заяви адвоката Младіча Мілоша Шаліча про те, що в 2009 році екс-лідер боснійських сербів лікувався у Військово-медичній академії у Белграді.

"З усією відповідальністю заявляю, що це неправда", - сказав Шутановац.

За його словами, армія Сербії і національна служба безпеки протягом багатьох років ведуть охорону академії, і неможливо "увійти непоміченим до цієї установи".

Раніше адвокат Шаліч розповів, що Младіч страждає раковим захворюванням лімфатичної системи, через який він переніс операцію у Військово-медичній академії два роки тому.

"Це голослівні заяви. Я не знаю, чому адвокат пана Младіча таким чином обманює громадськість і дискредитує армію", - сказав Шутановац.

Міністр оборони запропонував адвокату назвати імена конкретних людей, які нібито допомагали Младічу в лікуванні. "Я в цю історію не вірю, але ми все перевіримо", - заявив Шутановац.

26 травня, президент Сербії Борис Тадіч підтвердив факт затримання Ратко Младіча. У цей же день Младич постав перед судом у Белграді.

31 травня Младіча екстрадували до Гааги. Як очікується, у Гаазі Младічу висунуть обвинувачення у скоєнні військових злочинів під час боснійської війни 1992-1995 років, зокрема у геноциді тисяч чоловіків-мусульман з міста Сребреніца в 1995 році.

Як відомо, Ратко Младіча звинувачують у військових злочинах під час війни в Боснії і Герцеговині 1992-1995 років. Його вважають відповідальним за загибель приблизно 7,5 тисяч мусульман у Сребрениці.

Читайте також:

Младіч може не дожити до початку суду в Гаазі

Головним доказом проти Младіча стануть його щоденники

Младіч попросив в камеру книги російських письменників і полуницю

Подробиці арешту Младіча: перші зізнання і фото постарілого генерала

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: