Мочат укров как надо. Керівник дитячого клубу у Білорусі розповів про підтримку Гіві та Мотороли

Відставний майор, вихованці якого збирали гуманітарну допомогу бойовикам, вважає, що на Донбасі немає російських військ.

Керівник дитячого військово-патріотичного клубу "Спарта" у білоруському Сенно заперечує участь Росії у війні на Донбасі та підтримує бойовиків Гіві та Мотролу.

Про це майор у відставці Олег Шумков розповів білоруському "Радыё Свабода".

Як зазначається, "Спарту" колишній російський військовий заснував у 1998 році, коли вийшов у відставку. Вихованці клубу займаються дзюдо, стройовою, вогневою підготовкою, а на канікулах "Спарта" організовує військово-патріотичні табори.

Чоловік став відомим в Інтернеті завдяки викладеному відео про дітей, які будуть збирати для "прекрасної Новоросії" гуманітарну допомогу і зроблять для неї все, що зможуть. До того ж у ролику він передав вітання бойовикам з Донбасу Гіві та Моторолі, які "мочать укрів як треба". Пізніше зібрану допомогу він таки відвіз до Смоленська.

"Ось коли суди їх засудять і скажуть, що вони військові злочинці, тоді я повірю. Вони за свою батьківщину! Я не маю таких даних, що вони катують, вбивають", - заявив Шумков, додавши, що на відеодокази знущань над полоненими зважати не варто, адже "інтернет - це звалище, і його потрібно закрити".

До того ж, на думку Шумкова, в Україні до влади прийшли "фашисти", а російських військових на Донбасі немає, на противагу американцям, які мають у Європі свої інтереси.

"Їм (американцям – прим.ред.) потрібні раби. Чим більше людей на них працює, тим їм краще. У них борг 300 мільярдів", - запевнив він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: