Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Модернізація оборони, кіберзахисту й логістики. НАТО затвердило для України пакет широкої допомоги

Остаточно його ухвалять на саміті у Варшаві.

Міністри оборони країн НАТО затвердили пакет широкої допомоги Україні: остаточно його ухвалять на саміті Альянсу у Варшаві 8-9 липня.

Про це після засідання Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів оборони у Брюсселі повідомив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, передає УНІАН.

"Міністри затвердили пакет комплексної допомоги Україні. Цей пакет надасть поради і допомогу. Наша мета - допомогти Україні заснувати більш ефективну та сучасну структуру безпеки та оборони, а також посилили громадянський контроль", - сказав він.

Міністр оборони України Степан Полторак на прес-конференції деталізував, що пакет складається із допомоги в сфері розвитку обороноздатності, зв'язку, логістики, стандартизації, кіберзахисту, медичної реабілітації, стратегічної комунікації, протидії гібридним загрозам і стратегічної спроможності. 

"Також буде допомога високого рівня", - сказав Полторак. 

За словами Столтенберга, Україна має амбіції реформувати сектор безпеки та оборони. 

"Сьогодні міністр Полторак представив дорожню карту реформ і Стратегічний оборонний бюллетень. Модернізувати українські Збройні сили у час, коли вони залучені в конфлікт - нелегке завдання. Але Україна віддана проведенню реформ. Це важливо", - наголосив генсек Альянсу.

За його словами, в ході засідання Комісії Україна-НАТО обговорювалися питання безпеки, реформи і подальшої підтримки з боку Альянсу.

Відео НАТО Продовжить допомагати Україні

Раніше повідомлялося, що від можливої російської агресії країни Балтії і Польщі будуть захищати чотири батальйони. Рішення про дислокацію в цих державах багатонаціональних сил вже прийнято, залишилися формальності. В кожну з країн на східному фланзі НАТО направлять додатково до тисячі бійців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції